Salón Bratislava

IMG_3737

Kaderníctvo Jan Molnar má jasný cieľ – vytvoriť pre svojich klientov výnimočné, moderné ale najmä príjemné prostredie v ktorom počas poskytovania kvalitných kaderníckych služieb načerpáte mnoho pozitívnej energie a zrelaxujete.

V salónoch Jan Molnar poskytujeme všetky kadernícke úkony na vysokej úrovni : moderné dámske a pánske strihy, nádherné Hollywood style fúkané, všetky aktuálne techniky farbenia vlasov, zosvetľovanie či ombré techniky, ako aj kvalitné predlžovanie a zahusťovanie vlasov. Všetko s dôrazom na osobnosť klientky či klienta a svetové módne trendy. Zárukou kvality kaderníckych služieb je sám majiteľ kaderník Ján Molnár ocenený viacerými kaderníckymi cenami a autor mnohých úspešných kolekcií, ktorý spolupracoval pri výrobe programov Superstar, showdance … a tiež jeho mladý kreatívny tím kaderníkov a kaderníčok, ktorí kráčajú v jeho šľapajách a spolupracujú na rôznych projektoch a neustále sa vzdelávajú.

Ku kvalitným kaderníckym službám patrí kvalitná profesionálna kozmetika. V našom kaderníctve nájdete nájdete len to najlepšie: značku vlasovej kozmetiky Shu Uemura a Goldwell. Sme iní a sme tu pre Vás, milujeme svoju prácu a vážime si že ju robíme pre radosť Vám.*

Tím kaderníctva Jan Molnar Bratislava

Adresa

Austria Trend Hotel Vysoká 2A, 811 06, Bratislava

Kontakt

Tel. objednávky: +421 911 110 353

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok 09:00 – 21:00
Soboty a sviatky: na objednávky