NA VLNÁCH

Vlny sú romantické, dodávajú objem a sú super-ženské. Kto by ich nemal rád?

Či už sú vlny prirodzené alebo im trochu “dopomôžeme”, ak sú pekne upravené, sú vždy nádherne pôsobivé. A nemusíte sa ich vzdať ani pri krátkych vlasoch!

Svetlé vlny na koncoch vlasov vytvárajú rozmarný kontrast voči hladkosti vlasov hlavy. Sú ženské a nežné zároveň. Na tento romantický účes je vhodné použiť prípravok proti krepovatosti vlasov, ktorý vlny pekne vyhladí a zjemní.

Účes na stužkovú | Kaderníctvo v Bratislave a Banskej Bystrici Ján Molnár

Efektná, nabok stočená vlna pekne vynikne s lesklým povrchom, ktorý ľahko docielite špeciálnym prípravkom. Takúto vlnu vám pomôžeme vyrobiť v salóne a vydrží vám aj niekoľko dní.

prominentný kaderník | Kaderníctvo v Bratislave a Banskej Bystrici Ján Molnár

Táto vlnitá retro úprava vyžaduje ruky odborníka, no na zvláštne príležitosti je dokonalou voľbou – najmä ak máte zdravé, hrubšie vlasy. Tak totiž najlepšie vynikne štruktúra tohto jedinečného účesu.

kaderník v bratislave | Kaderníctvo v Bratislave a Banskej Bystrici Ján Molnár

Voľným vlnám dodáva zaujímavú štruktúru extrémne kontrastný melír vlny sú pritom voľné a pôsobia prirodzene, takže domáca úprava bude hračkou.

Kadernícky salón v Bratislave | Kaderníctvo v Bratislave a Banskej Bystrici Ján Molnár

Ani krátke vlasy sa nemusia vyhýbať vlnitosti, najmä ak je takto pekne zvýraznená zosvetlenými pramienkami. Veľké vlny dodávajú účesu objem a pôsobia spolu s týmto strihom sviežo a moderne.

Ján Molnár | Kaderníctvo v Bratislave a Banskej Bystrici Ján Molnár

Zdroj: Pinterest